Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
oagorduk
Movie Buff - 345 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2011
Location: Turkey
Recent Rankings
81 A Bittersweet Life (2005) - Mar 26, 2012
77 Logorama (2009) - Mar 26, 2012
30 Cicek abbas (1982) - Mar 26, 2012
76 Agir roman (1997) - Mar 26, 2012
88 Perfect Sense (2011) - Mar 26, 2012
73 Absentia (2011) - Mar 23, 2012
76 The Descent (2005) - Mar 23, 2012
77 The Tunnel Movie (2011) - Mar 23, 2012
80 Hugo (2011) - Mar 23, 2012
76 Hachiko: A Dog's Story (2009) - Mar 23, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with oagorduk. Why not go rank more films, then come back and check it out again?