Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
oberpongo
Movie Buff - 169 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: Köln, Germany
Bio: Movies and computers!
Recent Rankings
90 Gran Torino (2008) - Jun 06, 2010
92 WALL·E (2008) - Jan 10, 2009
72 Australia (2008) - Jan 10, 2009
82 The Dark Knight (2008) - Jan 10, 2009
88 Batman Begins (2005) - Jan 10, 2009
86 In Bruges (2008) - Jan 10, 2009
72 Meet Joe Black (1998) - Oct 18, 2008
69 The 6th Day (2000) - Oct 18, 2008
70 Six Days Seven Nights (1998) - Oct 18, 2008
88 The Bourne Supremacy (2004) - Oct 18, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with oberpongo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?