![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ocelover | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2011
|

| 95 | American Psycho (2000) - Apr 12, 2012 |
| 100 | The Skin I Live In (2011) - Dec 07, 2011 |
| 78 | Devil (2010) - Oct 06, 2011 |
| 20 | Armageddon (1998) - Oct 06, 2011 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - Oct 06, 2011 |
| 45 | She-Devil (1989) - Oct 06, 2011 |
| 85 | The Illusionist (2006) - Sep 18, 2011 |
| 85 | Fight Club (1999) - Sep 18, 2011 |
| 20 | Dark Water (2005) - Sep 14, 2011 |
| 40 | Mission: Impossible (1996) - Sep 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |