![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ocmsrzr | |
![]() |
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 96 | Miller's Crossing (1990) - Apr 18, 2009 |
| 95 | American Psycho (2000) - Apr 13, 2009 |
| 100 | Glengarry Glen Ross (1992) - Apr 13, 2009 |
| 85 | Defiance (2008) - Apr 12, 2009 |
| 97 | Windowlicker (1999) - Apr 12, 2009 |
| 87 | Training Day (2001) - Apr 12, 2009 |
| 95 | Braveheart (1995) - Apr 12, 2009 |
| 99 | The Godfather: Part II (1974) - Apr 12, 2009 |
| 95 | Being John Malkovich (1999) - Apr 12, 2009 |
| 87 | Ray (2004) - Apr 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |