![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
octavio | |
![]() |
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: Belgium
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Angela's Ashes (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |