octavious

octavious
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 85% The Matrix (1999) - Rated 22 Aug 2009
80 65% Batman Begins (2005) - Rated 22 Aug 2009
65 25% A Scanner Darkly (2006) - Rated 22 Aug 2009
80 65% Army of Darkness (1993) - Rated 22 Aug 2009
90 95% Rushmore (1998) - Rated 22 Aug 2009
70 35% Unbreakable (2000) - Rated 22 Aug 2009
50 15% Reservoir Dogs (1992) - Rated 22 Aug 2009
25 5% 50 First Dates (2004) - Rated 22 Aug 2009
80 65% Snatch (2000) - Rated 22 Aug 2009
75 45% Blade Runner (1982) - Rated 22 Aug 2009