Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
octivator
Movie Buff - 318 Films Ranked
Member Since: May 15, 2007
Location: USA
Recent Rankings
100 Word Wars (2004) - May 16, 2007
100 Wordplay (2006) - May 16, 2007
90 The Aristocrats (2005) - May 16, 2007
100 Grosse Pointe Blank (1997) - May 16, 2007
90 Spies Like Us (1985) - May 16, 2007
85 Fletch (1985) - May 16, 2007
90 Big (1988) - May 16, 2007
90 The War of the Roses (1989) - May 16, 2007
100 The Graduate (1967) - May 16, 2007
90 Top Secret! (1984) - May 16, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with octivator. Why not go rank more films, then come back and check it out again?