![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
octopusokan | |
![]() |
Movie Buff - 349 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2009
Location: Istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | 12 Angry Men (1957) - Apr 19, 2010 |
| 68 | Celda 211 (2009) - Apr 19, 2010 |
| 68 | The Hangover (2009) - Apr 19, 2010 |
| 71 | The Blind Side (2009) - Mar 15, 2010 |
| 36 | Kolpaçino (2009) - Mar 15, 2010 |
| 73 | Iron Man (2008) - Feb 06, 2010 |
| 70 | Avatar (2009) - Feb 06, 2010 |
| 29 | Kanal-i-zasyon (2009) - Feb 06, 2010 |
| 80 | Scarface (1983) - Feb 06, 2010 |
| 82 | My Sister's Keeper (2009) - Feb 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |