![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
od1n | |
![]() |
Movie Buff - 191 Films Ranked
Member Since: May 17, 2009
Location: Denmark
|

| 85 | Dark Water (2002) - May 17, 2009 |
| 80 | Ring Ø: Birthday (2000) - May 17, 2009 |
| 75 | Ringu 2 (1999) - May 17, 2009 |
| 90 | Ringu (1998) - May 17, 2009 |
| 85 | The Prestige (2006) - May 17, 2009 |
| 90 | The City of Lost Children (1995) - May 17, 2009 |
| 87 | Children of Men (2006) - May 17, 2009 |
| 90 | Patlabor 2 (1993) - May 17, 2009 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - May 17, 2009 |
| 90 | The Iron Giant (1999) - May 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |