![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
odalisque | |
![]() |
Movie Buff - 286 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2010
Location: Zagreb, Croatia
|

| 86 | Anna and the King (1999) - Mar 26, 2010 |
| 86 | The Merchant of Venice (2004) - Mar 26, 2010 |
| 84 | A Cinderella Story (2004) - Mar 26, 2010 |
| 94 | The Wind That Shakes the Barley (2006) - Mar 26, 2010 |
| 94 | An Education (2009) - Mar 26, 2010 |
| 85 | The Shipping News (2001) - Mar 26, 2010 |
| 93 | August Rush (2007) - Mar 26, 2010 |
| 83 | The Libertine (2004) - Mar 26, 2010 |
| 88 | Angels in America (2003) - Mar 26, 2010 |
| 85 | The Horse Whisperer (1998) - Mar 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |