![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
odium | |
![]() |
Film Freak - 643 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2008
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 51 | Hot Tub Time Machine (2010) - Jul 14, 2011 |
| 66 | Paul (2011) - Jul 14, 2011 |
| 66 | X-Men: First Class (2011) - Jul 14, 2011 |
| 81 | Taxi Driver (1976) - Apr 18, 2011 |
| 36 | The Negotiator (1998) - Apr 14, 2011 |
| 68 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Apr 14, 2011 |
| 65 | Beyond (2003) - Apr 13, 2011 |
| 39 | A Serious Man (2009) - Apr 07, 2011 |
| 87 | Generation Kill (2008) - Apr 07, 2011 |
| 70 | Gülen gözler (1977) - Mar 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |