Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
oferlieb
Film Freak - 534 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: Israel
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 About a Boy (2002) - Aug 13, 2007
52 About Adam (2000) - Aug 13, 2007
93 About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007
98 Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007
90 The Age of Innocence (1993) - Aug 13, 2007
35 Alex and Emma (2003) - Aug 13, 2007
80 Alila (2003) - Aug 13, 2007
99 All About My Mother (1999) - Aug 13, 2007
100 Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007
25 Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with oferlieb. Why not go rank more films, then come back and check it out again?