![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
offisapup | |
![]() |
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: May 9, 2007
Location: India
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Others (2001) - May 09, 2007 |
| 92 | The Prestige (2006) - May 09, 2007 |
| 70 | Changing Lanes (2002) - May 09, 2007 |
| 65 | Dances with Wolves (1990) - May 09, 2007 |
| 80 | Sideways (2004) - May 09, 2007 |
| 90 | Memento (2001) - May 09, 2007 |
| 95 | The Incredibles (2004) - May 09, 2007 |
| 80 | The Godfather (1972) - May 09, 2007 |
| 95 | Grizzly Man (2005) - May 09, 2007 |
| 95 | Roger & Me (1989) - May 09, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |