![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ohalloran | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2009
Location: USA
|

| 90 | The Prestige (2006) - Jan 03, 2009 |
| 80 | Forrest Gump (1994) - Jan 03, 2009 |
| 70 | Scary Movie 2 (2001) - Jan 03, 2009 |
| 85 | Iron Man (2008) - Jan 03, 2009 |
| 85 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Jan 03, 2009 |
| 65 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Jan 03, 2009 |
| 45 | The Silence of the Lambs (1991) - Jan 03, 2009 |
| 70 | The Patriot (2000) - Jan 03, 2009 |
| 60 | Twister (1996) - Jan 03, 2009 |
| 60 | The Big Lebowski (1998) - Jan 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |