![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ohsmitt | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: May 10, 2008
|

| 88 | The Dinner Game (1998) - Nov 29, 2008 |
| 99 | The Dark Knight (2008) - Nov 29, 2008 |
| 90 | American History X (1998) - Jul 31, 2008 |
| 90 | Brokeback Mountain (2005) - Jul 31, 2008 |
| 80 | Lilo & Stitch (2002) - Jul 31, 2008 |
| 95 | Blood Diamond (2006) - Jul 31, 2008 |
| 78 | Jackass: The Movie (2002) - Jun 16, 2008 |
| 90 | Crash (2005) - Jun 16, 2008 |
| 88 | 12 Monkeys (1995) - Jun 16, 2008 |
| 89 | The Shawshank Redemption (1994) - Jun 16, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |