Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ohthatguy
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2009
Location: Boston, MA, USA
Bio: Hey I remember me.
Recent Rankings
74 Submarine (2010) - Apr 15, 2012
86 Grizzly Man (2005) - Apr 01, 2012
70 Edmond (2005) - Mar 25, 2012
92 The Godfather (1972) - Mar 25, 2012
87 Goodfellas (1990) - Mar 25, 2012
87 The Godfather: Part II (1974) - Mar 25, 2012
84 Rushmore (1998) - Mar 25, 2012
84 The Royal Tenenbaums (2001) - Mar 25, 2012
45 Cashback (2006) - Mar 25, 2012
Mini-Review: Nothing to like about this pile of garabage.
75 The Town (2010) - Apr 23, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ohthatguy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?