![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
oilgun | |
![]() |
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2008
Location: toronto, ontario, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Dark Knight (2008) - Aug 04, 2008 |
| 85 | The Tenant (1976) - Aug 04, 2008 |
| 70 | Anaconda (1997) - Aug 04, 2008 |
| 60 | Walk the Line (2005) - Aug 04, 2008 |
| 80 | Jesus Camp (2006) - Aug 04, 2008 |
| 80 | The Virgin Suicides (1999) - Aug 04, 2008 |
| 95 | All About My Mother (1999) - Aug 04, 2008 |
| 95 | Vive L'amour (1994) - Aug 03, 2008 |
| 30 | The Stepford Wives (2004) - Aug 03, 2008 |
| 95 | A History of Violence (2005) - Aug 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |