![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
okky | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2009
Location: Turkey
|

| 85 | Taken (2009) - Dec 17, 2011 |
| 85 | Superman Returns (2006) - Feb 06, 2010 |
| 75 | Knocked Up (2007) - Feb 06, 2010 |
| 85 | The Bourne Supremacy (2004) - Feb 06, 2010 |
| 85 | Up (2009) - Feb 06, 2010 |
| 70 | Aberdeen (2000) - Feb 06, 2010 |
| 90 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Feb 06, 2010 |
| 85 | Bonnie and Clyde (1967) - Feb 06, 2010 |
| 90 | The Man from Earth (2007) - Feb 06, 2010 |
| 75 | Triangle (2009) - Feb 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |