![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
oldman11 | |
![]() |
Film Freak - 711 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 84 | Stuck on You (2003) - Jul 22, 2008 |
| 78 | The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Jul 22, 2008 |
| 73 | The Mighty Ducks (1992) - Jul 22, 2008 |
| 74 | Christmas with the Kranks (2004) - Jul 22, 2008 |
| 75 | Shaft (2000) - Jul 22, 2008 |
| 82 | The Perfect Storm (2000) - Jul 22, 2008 |
| 80 | Little Nicky (2000) - Jul 22, 2008 |
| 76 | What Happens in Vegas... (2008) - Jul 22, 2008 |
| 84 | The Ruins (2008) - Jul 22, 2008 |
| 74 | Turner & Hooch (1989) - Jul 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |