![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
olikujyh | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Oct 28, 2010
Location: USA
|

| 86 | 50 First Dates (2004) - Oct 28, 2010 |
| 91 | Ice Age (2002) - Oct 28, 2010 |
| 90 | Sherlock Holmes (2009) - Oct 28, 2010 |
| 88 | Dead Poets Society (1989) - Oct 28, 2010 |
| 92 | The Silence of the Lambs (1991) - Oct 28, 2010 |
| 80 | Man on Fire (2004) - Oct 28, 2010 |
| 90 | X2: X-Men United (2003) - Oct 28, 2010 |
| 30 | Romeo + Juliet (1996) - Oct 28, 2010 |
| 88 | Falling Down (1993) - Oct 28, 2010 |
| 74 | Charlie's Angels (2000) - Oct 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |