Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
olimax
Movie Buff - 383 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
83 The Night of the Hunter (1955) - Mar 23, 2010
90 Brighton Rock (1947) - Mar 23, 2010
78 Eddie Murphy Delirious (1983) - Mar 23, 2010
30 Shutter Island (2010) - Mar 23, 2010
86 The Man from Earth (2007) - Mar 23, 2010
86 High Plains Drifter (1973) - Mar 23, 2010
60 Inglourious Basterds (2009) - Mar 23, 2010
26 Up in the Air (2009) - Mar 23, 2010
71 A Chinese Ghost Story (1987) - Mar 23, 2010
78 Lenny (1974) - Mar 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with olimax. Why not go rank more films, then come back and check it out again?