oliole

oliole
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2014
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 38% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 05 Nov 2014
"makes you want to do things you never thought about! I want ADRENALINE!"
80 38% Event Horizon (1997) - Rated 16 Oct 2014
"mmmm well.. ok, a bit gore at the end, but, not that bad.."
97 75% American History X (1998) - Rated 13 Oct 2014
80 38% The Ring (2002) - Rated 13 Oct 2014
"qué miedo...!"
96 71% Let the Right One In (2008) - Rated 13 Oct 2014
100 92% Inglourious Basterds (2009) - Rated 13 Oct 2014
"more I watch it more I love it!"
30 5% The Wicker Man (1973) - Rated 13 Oct 2014
"Can't be bothered..."
98 80% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 13 Oct 2014
"vendetta!"
100 92% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 13 Oct 2014
"bloody perfect"
100 92% Dogville (2003) - Rated 13 Oct 2014
"wonderful"