![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
olivan | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2012
Location: USA
|

| 90 | In Bruges (2008) - Jan 29, 2012 |
| 87 | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Jan 29, 2012 |
| 90 | THX 1138 (1971) - Jan 29, 2012 |
| 85 | Children of Men (2006) - Jan 29, 2012 |
| 60 | The Mask of Zorro (1998) - Jan 29, 2012 |
| 30 | The Mummy (1999) - Jan 29, 2012 |
| 60 | 8 Mile (2002) - Jan 29, 2012 |
| 85 | Thank You for Smoking (2006) - Jan 29, 2012 |
| 75 | My Best Friend's Wedding (1997) - Jan 29, 2012 |
| 65 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Jan 29, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |