Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
olivernclare
Movie Buff - 447 Films Ranked
Member Since: May 7, 2008
Location: Surrey, UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
50 The Fountain (2006) - Oct 27, 2011
80 Finding Neverland (2004) - Oct 27, 2011
75 28 Weeks Later... (2007) - Oct 27, 2011
10 Prick Up Your Ears (1987) - Oct 27, 2011
90 Groundhog Day (1993) - Oct 27, 2011
60 Next (2007) - Oct 27, 2011
75 Coming to America (1988) - Oct 27, 2011
70 Rambo III (1988) - Oct 27, 2011
70 Windtalkers (2002) - Oct 27, 2011
60 Knowing (2009) - Oct 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with olivernclare. Why not go rank more films, then come back and check it out again?