![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
olla | |
![]() |
Movie Buff - 321 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2011
Location: Iasi, Romania
|

| 8 | Krautrock: The Rebirth of Germany (2009) - May 15, 2012 |
| 7 | Graphic Sexual Horror (2009) - May 10, 2012 |
| 4 | Chronicle (2012) - Apr 28, 2012 |
| 8 | Charles Darwin and the Tree of Life (2009) - Apr 27, 2012 |
| 9 | Frozen Planet (2011) - Apr 27, 2012 |
| 7 | Shame (2011) - Apr 18, 2012 |
| 3 | The Grey (2012) - Apr 17, 2012 |
| 6 | Hugo (2011) - Apr 14, 2012 |
| 8 | Blue Valentine (2010) - Apr 12, 2012 |
| 7 | The NeverEnding Story (1984) - Mar 28, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |