![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
olofantur | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2009
Location: Turkey
|

| 98 | Inception (2010) - Jul 04, 2011 |
| 89 | The Man from Earth (2007) - Mar 12, 2010 |
| 90 | The Prestige (2006) - Mar 12, 2010 |
| 88 | Watchmen (2009) - Dec 08, 2009 |
| 90 | Devil's Advocate (1997) - Dec 08, 2009 |
| 87 | The Illusionist (2006) - Dec 08, 2009 |
| 87 | Trainspotting (1996) - Dec 08, 2009 |
| 85 | Rain Man (1988) - Dec 08, 2009 |
| 99 | Fight Club (1999) - Dec 08, 2009 |
| 90 | The Green Mile (1999) - Dec 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |