![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
olric | |
![]() |
Film Freak - 670 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2010
Location: Istanbul, Turkey
Age: 27
Gender: Male
|

| 85 | Secretary (2002) - May 18, 2012 |
| 85 | 99 francs (2007) - May 10, 2012 |
| 85 | Shame (2011) - May 02, 2012 |
| 84 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Apr 20, 2012 |
| 82 | The Extra Man (2010) - Mar 25, 2012 |
| 83 | Beginners (2011) - Mar 23, 2012 |
| 81 | Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Mar 22, 2012 |
| 82 | A Dangerous Method (2011) - Mar 21, 2012 |
| 80 | Zenne (2012) - Feb 22, 2012 |
| 84 | Kaybedenler Kulübü (2011) - Feb 19, 2012 |
| Directors | Jim Jarmusch Wes Anderson Ken Loach |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |