![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
omcaree | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2009
Location: UK
|

| 90 | Hancock (2008) - Apr 24, 2009 |
| 40 | Premonition (2007) - Apr 24, 2009 |
| 100 | The Man from Earth (2007) - Apr 24, 2009 |
| 80 | Day Watch (2006) - Apr 24, 2009 |
| 90 | Solaris (1972) - Apr 24, 2009 |
| 85 | Solaris (2002) - Apr 24, 2009 |
| 85 | 2010: The Year We Make Contact (1984) - Apr 24, 2009 |
| 100 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Apr 24, 2009 |
| 75 | Lolita (1962) - Apr 24, 2009 |
| 85 | Charlie Wilson's War (2007) - Apr 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |