![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
omglolwtfm8 | |
![]() |
Movie Buff - 270 Films Ranked
Member Since: May 12, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 78 | Cool Hand Luke (1967) - May 12, 2009 |
| 69 | This Is England (2006) - May 12, 2009 |
| 69 | Cast Away (2000) - May 12, 2009 |
| 67 | Be Kind Rewind (2008) - May 12, 2009 |
| 73 | Blade Runner (1982) - May 12, 2009 |
| 65 | The Butterfly Effect (2004) - May 12, 2009 |
| 69 | Enemy at the Gates (2001) - May 12, 2009 |
| 67 | They Live (1988) - May 12, 2009 |
| 68 | Donnie Brasco (1997) - May 12, 2009 |
| 73 | High Fidelity (2000) - May 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |