![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
omid52 | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jan 8, 2011
Location: ahwaz, Iran
|

| 92 | The Patriot (1998) - Jan 08, 2011 |
| 100 | The Patriot (2000) - Jan 08, 2011 |
| 90 | Predator 2 (1990) - Jan 08, 2011 |
| 90 | Mega Shark vs. Giant Octopus (2009) - Jan 08, 2011 |
| 90 | Stuart Little (1999) - Jan 08, 2011 |
| 90 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Jan 08, 2011 |
| 90 | Die Hard 2 (1990) - Jan 08, 2011 |
| 90 | Bean (1997) - Jan 08, 2011 |
| 92 | The Godfather (1972) - Jan 08, 2011 |
| 94 | Enter the Dragon (1973) - Jan 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |