Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
omidvand
Movie Buff - 349 Films Ranked
Member Since: Nov 9, 2010
Location: Ozgol, Tehran, Iran
Age: 30
Gender: Male
Status: Single
Recent Rankings
30 The White Balloon (1995) - Dec 31, 2010
20 Stigmata (1999) - Dec 05, 2010
80 The Shining (1980) - Dec 01, 2010
60 American Wedding (2003) - Dec 01, 2010
80 March of the Penguins (2005) - Dec 01, 2010
35 Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Dec 01, 2010
25 Material Girls (2006) - Dec 01, 2010
65 Burn After Reading (2008) - Nov 11, 2010
25 Mad Money (2008) - Nov 11, 2010
90 Downfall (2004) - Nov 11, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with omidvand. Why not go rank more films, then come back and check it out again?