![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
omurchu | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Ireland
|

| 85 | Trainspotting (1996) - Jul 21, 2009 |
| 80 | Fargo (1996) - Jul 21, 2009 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jul 21, 2009 |
| 80 | Black Hawk Down (2001) - Jul 21, 2009 |
| 55 | Total Recall (1990) - Jul 21, 2009 |
| 80 | Heat (1995) - Jul 21, 2009 |
| 75 | 12 Angry Men (1957) - Jul 21, 2009 |
| 75 | The Dark Knight (2008) - Jul 21, 2009 |
| 40 | xXx (2002) - Jul 21, 2009 |
| 79 | A Bug's Life (1998) - Jul 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |