![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
oneohh | |
![]() |
Film Freak - 862 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2010
Location: TX, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 41 | The Omen (2006) - Dec 12, 2011 |
| 50 | Cape Fear (1991) - Dec 12, 2011 |
| 2 | Bowling for Columbine (2002) - Dec 12, 2011 |
| 69 | The Black Dahlia (2006) - Dec 12, 2011 |
| 54 | The Aviator (2004) - Dec 12, 2011 |
| 81 | The Burbs (1989) - Dec 12, 2011 |
| 69 | Bachelor Party (1984) - Dec 12, 2011 |
| 73 | The Monster Squad (1987) - Dec 12, 2011 |
| 83 | Father of the Bride (1991) - Dec 12, 2011 |
| 95 | Let It Ride (1989) - Mar 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |