![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
onesadmonkey | |
![]() |
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Sep 15, 2007
Location: Taiwan
|

| 91 | Aguirre: The Wrath of God (1972) - Sep 15, 2007 |
| 90 | Tampopo (1985) - Sep 15, 2007 |
| 89 | The Seventh Seal (1957) - Sep 15, 2007 |
| 90 | Wild Strawberries (1957) - Sep 15, 2007 |
| 89 | Through a Glass Darkly (1961) - Sep 15, 2007 |
| 93 | Cries and Whispers (1972) - Sep 15, 2007 |
| 96 | Fanny and Alexander (1982) - Sep 15, 2007 |
| 80 | Amarcord (1973) - Sep 15, 2007 |
| 50 | Fellini Satyricon (1969) - Sep 15, 2007 |
| 87 | La Strada (1954) - Sep 15, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |