Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The Prestige (2006)
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
onur1981
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2007
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
74 Planet of the Apes - Jan 05, 2007
72 The Forgotten - Jan 05, 2007
63 Charlie's Angels - Jan 05, 2007
67 Three Kings - Jan 05, 2007
78 The Silence of the Lambs - Jan 05, 2007
72 The Fifth Element - Jan 05, 2007
78 Daredevil - Jan 05, 2007
82 Kiss Kiss, Bang Bang - Jan 05, 2007
82 Rain Man - Jan 05, 2007
78 Saw II - Jan 05, 2007
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with onur1981. Why not go rank more films, then come back and check it out again?