onurdulger

onurdulger
Film Freak - 591 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 57% Children of Men (2006) - Rated 28 Aug 2015
70 33% The Darkest Hour (2011) - Rated 28 Aug 2015
100 87% 28 Days Later (2002) - Rated 28 Aug 2015
100 87% Basic Instinct (1992) - Rated 28 Aug 2015
40 5% Ghost Ship (2002) - Rated 28 Aug 2015
80 57% Cujo (1983) - Rated 28 Aug 2015
70 33% Christine (1983) - Rated 28 Aug 2015
50 9% The Ninth Gate (2000) - Rated 28 Aug 2015
90 71% Angel Heart (1987) - Rated 28 Aug 2015
80 57% We Are Still Here (2015) - Rated 28 Aug 2015