Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
onuryasar
Movie Buff - 308 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2011
Location: Istanbul, Turkey
Recent Rankings
78 This is Not a Film (2011) - May 05, 2012
93 A Clockwork Orange (1971) - May 05, 2012
81 Yeralti (2012) - May 04, 2012
79 Lemming (2005) - Apr 15, 2012
79 The Loneliest Planet (2011) - Apr 13, 2012
68 Geriye Kalan (2011) - Apr 11, 2012
81 ALPS (2011) - Apr 09, 2012
100 Una vida sin palabras (2011) - Apr 03, 2012
74 Skoonheid (2011) - Apr 01, 2012
85 Blue Valentine (2010) - Mar 31, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with onuryasar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?