![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
oog | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2006
Location: France
|
| 80 | The Big Sleep (1946) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Witness (1985) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Red Shoes (1948) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Big (1988) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Queen Christina (1933) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Jaws (1975) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Shining (1980) - Aug 13, 2007 |
| 68 | *batteries not included (1987) - Aug 13, 2007 |
| 80 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Le Samouraļ (1967) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |