Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jesus Camp
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ootoss
Movie Buff - 131 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2009
Location: VA, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Manhattan (1979) - Jul 09, 2009
90 Network (1976) - Jul 09, 2009
90 Out of the Past (1947) - Jul 09, 2009
85 Blast of Silence (1961) - Jul 09, 2009
90 Double Indemnity (1944) - Jul 09, 2009
70 The Man from Earth (2007) - Jul 09, 2009
75 Frozen River (2008) - Jul 09, 2009
50 My Name Is Bruce (2008) - Jul 09, 2009
80 Good Will Hunting (1997) - Jul 09, 2009
80 Boogie Nights (1997) - Jul 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ootoss. Why not go rank more films, then come back and check it out again?