![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
opexume | |
![]() |
Movie Buff - 336 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2009
Location: sofia, Bulgaria
|
|
Bio: Обичам работата! Мога да я гледам с часове
| |

| 60 | A Bug's Life (1998) - Jan 29, 2009 |
| 90 | The Great Dictator (1940) - Jan 29, 2009 |
| 70 | Cool Runnings (1993) - Jan 29, 2009 |
| 70 | Legally Blonde 2: Red, White & Blonde (2003) - Jan 29, 2009 |
| 70 | Old School (2003) - Jan 29, 2009 |
| 50 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jan 29, 2009 |
| 70 | Road to Perdition (2002) - Jan 29, 2009 |
| 50 | Rocky II (1979) - Jan 29, 2009 |
| 60 | Who Am I? (1998) - Jan 29, 2009 |
| 70 | Blade Runner (1982) - Jan 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |