![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ophirzemer | |
![]() |
Movie Buff - 138 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2006
Location: Israel
|

| 82 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | All About My Mother (1999) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 86 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Any Given Sunday (1999) - Aug 13, 2007 |
| 94 | Bad Education (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Batman (1989) - Aug 13, 2007 |
| 15 | Batman & Robin (1997) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Being John Malkovich (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |