![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
opium | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2010
Location: Turkey
|

| 95 | Fight Club (1999) - Dec 11, 2010 |
| 85 | The Illusionist (2006) - Dec 11, 2010 |
| 90 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Dec 11, 2010 |
| 20 | Batman & Robin (1997) - Dec 11, 2010 |
| 80 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Dec 11, 2010 |
| 80 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Dec 11, 2010 |
| 71 | The Professional (1981) - Dec 11, 2010 |
| 90 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Dec 11, 2010 |
| 83 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Dec 11, 2010 |
| 0 | Street Fighter (1994) - Dec 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |