![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
opmt | |
![]() |
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2011
Location: Australia
|

| 75 | Spaceballs (1987) - Mar 25, 2011 |
| 80 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Mar 25, 2011 |
| 75 | 28 Days Later (2002) - Mar 25, 2011 |
| 75 | Taxi Driver (1976) - Mar 25, 2011 |
| 65 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Mar 25, 2011 |
| 65 | Pan's Labyrinth (2006) - Mar 25, 2011 |
| 75 | Resident Evil (2002) - Mar 25, 2011 |
| 80 | Training Day (2001) - Mar 25, 2011 |
| 80 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Mar 25, 2011 |
| 80 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Mar 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |