![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
optional | |
![]() |
Cinema Addict - 1562 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2010
Location: Brazil
|

| 1 | Seeking Justice (2011) - Apr 27, 2012 |
| 1 | J. Edgar (2011) - Apr 27, 2012 |
| 1 | War Horse (2011) - Apr 27, 2012 |
| 1 | The Muppets (2011) - Apr 27, 2012 |
| 1 | The Descendants (2011) - Apr 27, 2012 |
| 1 | The Artist (2011) - Apr 27, 2012 |
| 1 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Apr 27, 2012 |
| 1 | Moneyball (2011) - Apr 27, 2012 |
| 1 | Hugo (2011) - Apr 27, 2012 |
| 1 | The Way Back (2010) - Apr 27, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |