![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
or something | |
![]() |
Movie Buff - 211 Films Ranked
Member Since: Aug 16, 2011
Location: USA
|

| 63 | Groundhog Day (1993) - Nov 07, 2011 |
| 73 | Le Cercle rouge (1970) - Nov 07, 2011 |
| 49 | Belle de jour (1967) - Nov 07, 2011 |
| 80 | The Red and the White (1967) - Nov 07, 2011 |
| 57 | To Kill a Mockingbird (1962) - Nov 07, 2011 |
| 15 | The Bad Seed (1956) - Nov 07, 2011 |
| 21 | Dracula (1931) - Nov 07, 2011 |
| 34 | Suddenly, Last Summer (1959) - Nov 07, 2011 |
| 58 | The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Nov 07, 2011 |
| 45 | Frankenstein (1931) - Nov 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |