Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
orbar
Movie Buff - 202 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Recent Rankings
81 Memoirs of a Geisha (2005) - Aug 18, 2007
82 Congo (1995) - Aug 18, 2007
86 Bad Boys II (2003) - Aug 18, 2007
83 Tombstone (1993) - Aug 18, 2007
96 Alien (1979) - Aug 18, 2007
80 An American Tail (1986) - Aug 18, 2007
90 Big (1988) - Aug 18, 2007
100 Pulp Fiction (1994) - Aug 18, 2007
65 Dumb and Dumber (1994) - Aug 18, 2007
60 Dude, Where's My Car? (2000) - Aug 18, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with orbar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?