orontes

orontes
Movie Buff - 199 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2010
Location: Elazýð, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 55% 127 Hours (2010) - Rated 11 Feb 2011
75 19% Eyyvah Eyvah (2010) - Rated 11 Feb 2011
75 19% Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Rated 11 Feb 2011
95 86% Shutter Island (2010) - Rated 11 Feb 2011
75 19% Robin Hood (2010) - Rated 11 Feb 2011
100 96% Inception (2010) - Rated 11 Feb 2011
80 33% The King's Speech (2010) - Rated 11 Feb 2011
85 55% Happy Feet (2006) - Rated 05 Apr 2010
75 19% The Prince and Me (2004) - Rated 05 Apr 2010
50 1% Kahpe Bizans (2000) - Rated 05 Apr 2010