![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
orphu | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2012
Location: Howick, Auckland, New Zealand
|

| 87 | American History X (1998) - Jan 31, 2012 |
| 87 | Sideways (2004) - Jan 31, 2012 |
| 91 | Fargo (1996) - Jan 31, 2012 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Jan 31, 2012 |
| 68 | Caddyshack (1980) - Jan 31, 2012 |
| 77 | Iron Man (2008) - Jan 31, 2012 |
| 70 | The Mosquito Coast (1986) - Jan 31, 2012 |
| 92 | Monsters, Inc. (2001) - Jan 31, 2012 |
| 93 | Jaws (1975) - Jan 31, 2012 |
| 79 | War of the Worlds (2005) - Jan 31, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |