![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
oscarfan | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: USA
|

| 72 | The Wedding Planner (2001) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Thirteen (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Lost in Translation (2003) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Legally Blonde (2001) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Requiem for a Dream (2000) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | A History of Violence (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Hustle & Flow (2005) - Aug 13, 2007 |
| 32 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Sideways (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |