![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
oscargoesto | |
![]() |
Movie Buff - 301 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2011
Location: Turkey
|

| 50 | The Core (2003) - Apr 06, 2012 |
| 60 | S.W.A.T. (2003) - Apr 06, 2012 |
| 80 | Following (1998) - Apr 06, 2012 |
| 95 | Battlestar Galactica (2003) - Apr 06, 2012 |
| 75 | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) - Apr 06, 2012 |
| 55 | The Mask (1994) - Apr 06, 2012 |
| 35 | Police Academy 2: Their First Assignment (1985) - Apr 06, 2012 |
| 70 | The Untouchables (1987) - Mar 09, 2012 |
| 90 | The Animatrix (2003) - Mar 03, 2012 |
| 75 | Hugo (2011) - Mar 03, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |